تبليغات X
صرافی
چاپ مقاله jcr
مدل مانتو
بلیط اتوبوس
تاريخ : 16 مرداد 1397 | 5:24 | نویسنده : janebi | بازدید : 5

دستگاه فلزیاب سی تی ایکس CTX 3030

دستگاه فلزیاب CTX 3030­محصول شرکت مینلب (MINELAB) کشور استرالیا می باشد که جز فلزیاب های مدرن با کارایی بالا و قیمت مناسب میباشد و از ویژگی های این دستگاه میتوان به­مقاوم بودن در برابر آب به گونه ای که حتی تا عمق ۳ متر زیر آب نیز دستگاه قادر به کاربری می باشد و همچنین­دارای صفحه نمایش رنگی با وضوح بالا و­مجهز به­ بلندگوی داخلی ، هدفون بیسیم و سوکت اتصال هدفون دلخواه کاربر و مجهز به سیستم Wi-Stream جهت اتصال بیسیم و بدون نویز و افت صدا با هدفون دستگاه و همچنین­مجهز به سیستم تفکیک فلزات آهنی و سنجش رسانایی الکتریکی فلزات و نیز نمایه پالسی قابل تنظیم جهت حذف فلزات ناخواسته هنگام کاوش. همچنین با این سیستم ها قادرید که چندین نوع هدف را همزمان کاوش نمایید.

فلزیاب­ CTX 3030 کاملترین گنج یاب دارای عملکرد بالا وخوب می باشد. شما می توانید با استفاده از سیستم دقیق تشخیص اشیا موجود دراین دستگاه گنج های تاریخی و باستانی بیشتری را پیدا کنید.
LCD تمام رنگی و سیستم تشخیص اشیاء پیشرفتۀ این دستگاه فلزیاب شما قادربه کشف و پیدا کردن گنجهای بیشتری در تمامی شرایط زمینی، حتی درمیان مناطق پر از آشغال و اشیاء بی ارزش خواهید بود.
از سیستم صوتی بی سیم و تطبیق پذیری اسپیکر داخلی و اختیارات هدفون این دستگاه لذت خواهید برد.

­

شما می توانید با GPS جامع و منحصربفرد شرکت Minelab، به موقعیتهای مورد نظر خود هدایت شوید و یافته های خود را ثبت کنید. اطلاعات کشف شده و بدست آمده خود را با استفاده از برنامه کاربردی XChange 2 به نقشه های گوگل منتقل کنید.
براحتی دستگاه را روشن کرده و به کار خود بپردازید، پنج حالت جستجوی ازپیش تنظیم شده و بسیاری از عملکردهای اتوماتیک این دستگاه کار با آن را برای افراد مبتدی آسان می سازد. ویژگیهای پیشرفته براحتی با لمس کردن یک دکمه برای جویندگان گنج باتجربه قابل دسترسی می باشد.
با عملکرد بی نظیر CTX 3030 شما کشفهای زیادی را تجربه خواهید نمود.

سیستم موقعیت یابی ماهواره ای GPS جهت مکان یابی دقیق هدف و یا بازشناسی مجدد مکان هدف در مراجعات بعدی، امکان بهره گیری از نقشه های ماهواره ای محل مورد کاوش امکان تهیه نقشه کامپیوتری محل کاوش. بدین منظور می توانید تمامی اطلاعات محل مورد کاوش را به کامپیوتر منتقل نمایید و عکس و یا نوشته را به فایل مربوطه الصاق نمایید. با استفاده از Google Maps نیز می توانید نقشه محل مورد کاوش را مشاهده نمایید.
منوی دسترسی سریع که به شما امکان می دهد تا تعدادی از عملگرهای کنترلی دستگاه را که کاربرد بیشتری دارند جهت دسترسی سریعتر در این منو دسته بندی نمایید.

عملگرهایی نظیر­ تنظیم حساسیت دستگاه، حذف نویزهای محیطی، تنظیمات صوتی دستگاه…
طراحی آرگونومیک دستگاه که کار با دستگاه را راحت و آسان نموده و از وارد آمدن فشار بر ساعد و مچ دست جلوگیری می کند.
دارای ۹ زبان کاربری انگلیسی، آلمانی، فرانسوی، ایتالیایی، هلندی، پرتغالی، روسی، اسپانیایی و ترکی

فلزیاب کبری فلزیاب دستی فلزیاب گرت

­

فلزیاب­سی تی ایکس ctx 3030­آخرین آشکارساز گنج ضد آب و کامل ترین گنج یاب با عملکرد بالا می باشد. شما می توانید با استفاده از سیستم تشخیص دقیق با اشیاء موجود دراین دستگاه گنج های تاریخی و باستانی بیشتری را پیدا کنید. با صفحه ی نمایش رنگی و سیستم تشخیص اشیاء پیشرفته ی این دستگاه شما قادر به کشف و پیدا کردن گنجهای بیشتری در تمامی شرایط زمینی، حتی در میان مناطق پر از آشغال و اشیاء بی ارزش خواهید بود.از سیستم صوتی بی سیم و تطبیق پذیری اسپیکر داخلی و اختیارات هدفون این دستگاه لذت خواهید برد.
شما می توانید با GPS جامع و منحصربه فرد­شرکت مینلب- Minelab، به موقعیتهای مورد نظر خود هدایت شوید و یافته های خود را ثبت کنید. اطلاعات کشف شده و به دست آمده ی خود را با استفاده از برنامۀ کاربردی XChange 2 به نقشه های گوگل منتقل کنید.
به راحتی دستگاه را روشن کرده و به کار خود بپردازید، پنج حالت جستجوی از پیش تنظیم شده و بسیاری از عملکردهای اتوماتیک این دستگاه کار با آن را برای افراد مبتدی آسان می سازد. ویژگی های پیشرفته به راحتی با لمس کردن یک دکمه برای جویندگان گنج باتجربه قابل دسترسی می باشد.
با عملکرد بی نظیر دستگاه­گنج یاب CTX 3030­شما کشف های زیادی را تجربه خواهید کرد.

فلزیاب دست دوم فلزیاب دست ساز پالسی فلزیاب تصویری

­

مشخصات دستگاه فلزیاب CTX 3030:

 • ویژگی های دستگاه
 • فن آوری های کلیدی و کاربردی
 • لوازم جانبی
 • دریافت کاتالوگ
 • ضد آب :­شما می توانید با این فلزیاب منحصربفرد برای تشخیص و شناسایی گنج به هرجایی بروید. شما توانایی جستجو در زمین یا زیر آب را خواهید داشت زیرا این دستگاه تا ۱۰ فوت (۳ متر) ضد آب می باشد.
 • سیستم صوتی بی سیم :­شما آزادی تشخیص و شناسایی را خواهید داشت بدون اینکه هدفون شما به ردیاب متصل باشد. با میزان ۱۰ WM بی سیم شما می توانید گزینۀ استفاده از اسپیکر داخلی، هدفونهای ارسال شده، یا هدفونهای مورد نظر خود را خواهید داشت.
 • تشخیص FeCo نهایی :­با تفکیک پذیری فلزات آهنی و قابلیت رسانایی اشیاء، پروفایلهای مشخصات صدای قابل تنظیم مثبت، شما می توانید اشیایی که می خواهید را تشخیص داده یا بپذیرید و بقیه را رد کنید. با ردیابی و جداسازی و تفکیک اشیاء، شما می توانید اشیاء چندگانه را همزمان با نتایج تشخیص دقیق مشخص و کشف نمایید.
 • نمایشگر تمام رنگی :­ال سی دی تمام رنگی بوضوح اطلاعات بیشتری را درمورد اشیاء نمایش می دهد که این سبب افزایش قابلیت تشخیص CTX 3030 درمقایسه با دستگاه های دیگر می گردد.
 • تعیین موقعیت­GPS :­با استفاده از صفحه نمایش نقشه و ابزار هدایت و راهنمایی می توانید مشاهده کنید که کجا بوده اید، و در حال رفتن به کجا هستید.
 • اثرها و مسیرهای زمین مکانهایی که قبلاً جستجو کرده اید را نشان می دهند.
 • نقطه گذاری های مسیر مکانهایی که مورد توجه شما می باشد را نشان می دهد.
 • نقاط یافتن یا پیدا کردن (find point) موقعیت­گنجها­را نشان می دهد.
 • جستجوهای زمینی (geohunts) کل مسیر تشخیص و شناسایی شما را نشان می دهد.
 • نقشه برداری توسط کامپیوتر (PC) (با نقشه های گوگل): تمامی تنظیمات فلزیاب و موقعیتهای گنجهای مورد نظر خود را با استفاده از برنامۀ کاربردی Xchange2 به کامپیوتر خود وارد کنید. عکسها و متن را به یافته های خود ضمیمه کنید، آنها را به چند دسته تقسیم بندی نمایید. موقعیتها را در نقشه های گوگل مشاهده کنید. همچنین شما می توانید داده ها را برای کشف و جستجوی مجدد مناطق مورد نظر در فلزیاب خود دانلود نمایید.
 • منوهای سریع (توابع هوشمند) :­منوهای سریع دسترسی آسان شما به تنظیمات دستگاه درحال کار و اجرا را فراهم می آورد. عملکردهای هوشمند (حساسیت، ازبین بردن اختلال و نویز، تنظیم و تعادل زمین) و دکمۀ تغییرکار دستگاه توسط کاربر تغییرات سریع برای کنترل بیشتر شما در حین جستجو را فراهم می آورد.
 • طراحی ارگونومیک دستگاه :­طراحی کاملاً متعادل این دستگاه کل وزن باتری این دستگاه را پشت دستۀ آن قرار داده تا جستجو براحتی انجام شود. این فلزیاب کاملاً قابل تنظیم می باشد تا با نیازهای شما مطابقت داشته باشد.
 • چند زبانه بودن :­شما می توانید بین ۹ زبان متفاوت دستگاه یکی را انتخاب نمایید: انگلیسی، فرانسوی، آلمانی، ایتالیایی، لهستانی، پرتغالی، روسی، اسپانیایی، یا ترکی.
 • منبع: مای فلزیاب
امتیاز :


طبقه بندی: ،
,

تاريخ : 21 تير 1397 | 10:21 | نویسنده : janebi | بازدید : 27

فلزیاب نوکتا گلدن‌گیت پلاس Nokta GoldenGate Plus 3D

فلزیاب نوکتا گلدن‌گیت پلاس Nokta GoldenGate Plus 3D یکی از قویترین و پیشرفتع ترین دستگاه های فلزیاب میباشد که قادر به شناسایی فلزات در ۳ گروه مختلف به عنوان طلا / غیر آهنی، آهنی، فولاد / آلیاژی میباشد و نتایج را به کاربر فورا ارائه می دهد. تمام این تکنولوژی ها برای اولین بار به وسیله ی شرکت Nokta Engineering در این دستگاه فلزیاب در دسترس هستند.
از دیگر ویژگی های این دستگاه فلزیاب پشتیبانی از ۱۰ زیان رایج دنیا (همچنین فارسی) بهمراه حالت های جستجوی از پیش تعریف شده و تم های شخصی میباشد، کاربران خود را قادر می سازد تا از جستجو لذت بخش لذت ببرند.

­سیستم اندازه گیری سیگنال:

گلدن‌گیت پلاس Nokta GoldenGate Plus 3D سیگنال به دست آمده از هدف را با ابعاد آن (عرض-طول) مرتبط می کند. بر اساس زاویه هدف زیرزمینی و سپس ابعاد را از لحاظ سانتی متر در نمودار نشان می دهد که در صفحه نتایج سه بعدی وجود دارد.
کاربر می تواند ابعاد هدف زیرزمینی و همچنین منطقه جستجو را با نگاه کردن به این داده ها تشخیص دهد.
گلدن‌گیت پلاس Nokta GoldenGate Plus 3D می تواند نمودار ۳D سیگنال تشخیص را بلافاصله بسازد و اهداف برابر را با استفاده از اشکال دایره ای و شکل مربعی و طول های آن با استفاده از بیضی و مستطیل شکل نشان می دهد.

­ شاخص عمق:

گلدن‌گیت پلاس Nokta GoldenGate Plus 3D عمق هدف تشخیص را از نظر سانتیمتر بر روی نوار عمق موجود در صفحه نتیجه سه بعدی به کاربر نشان می دهد.
صفحه نتایج سه بعدی را برآورده می کند تمام انتظارات یک کاربر فلزی شناسایی در یک صفحه نمایش. تبعیض، عمق،
ابعاد و نمودار صفحه نتیجه «هدف» سه بعدی هر دو با دقت و با جزئیات با گرافیک با کیفیت بالا به کاربر آن را فراهم می کند.

­

روش های جستجو:

در گلدن‌گیت پلاس Nokta GoldenGate Plus 3D به صورت خودکار ۵ روش از پیش تعریف شده برای جستجو وجود دارد که این حالت ها بر اساس ساختار زمین منطقه جستجو انتخاب شده است. دستگاه تمام تنظیمات لازم را به صورت خودکار تنظیم می کند و آنها را برای جستجو آماده می کند.
این حالت ها عبارتند از: جستجوی عمومی، حالت جستجوی عمیق، مواد معدنی بالا، فلز سطل زباله و حالت ساحل. علاوه بر این،سطوح آستانه و RX Gain برای هر حالت می تواند توسط کاربر سفارشی و ذخیره شود.

­

فناوری تعادل زمین:

گلدن‌گیت پلاس Nokta GoldenGate Plus 3D با توجه به فن آوری DSP سریع خود، باعث می شود که هر سطح زمین سریعتر و دقیق تر شود. این تکنولوژی، تفاوت های متفاوتی را بر اساس ساختارهای معدنی زمین را به صورت موثرتر تشخیص می دهد و کاربران را تنها در عرض چند ثانیه می تواند تعادل زمین را ایجاد کند.
GOLDENGATE PLUS 3D زمین را به طور مداوم در طول جستجو نیز بررسی می کند و به کاربر اطلاع می دهد. جستجو با قدرت تکنولوژی لذت بخش تر می شود!

­

تنظیم حساسیت (THRESHOLD و RX GAIN):

نتایج دقیق در مناطقی که زمین دارای سطوح بالای مواد معدنی و تراکم مغناطیسی است دشوار است. این شرایط نامطلوب باعث می شود که استفاده از دستگاه برای همه کاربران آشکارساز سخت تر شود. در GOLDENGATE PLUS 3D، سطح حساسیت (Threshold & RX Gain) را می توان تنظیم کرد. بر اساس شرایط منطقه جستجو،آستانه و RX Gain می تواند کاهش یا افزایش یابد. GOLDENGATE PLUS 3D حساسیت جستجو را در نظر می گیرد.

­

قدرت تشخیص و تفکیک:

گلدن‌گیت پلاس Nokta GoldenGate Plus 3D کاربر را با اطلاعات نقض و شناسه فلزی فلزی تشخیصی فورا فراهم می کند. تنظیمات تبعیتی که کاربر می تواند به صورت دستی تغییر دهد نیز در دسترس است. کاربران با استفاده از این تنظیم می توانند فلزات را مشخص کنند.
GOLDENGATE PLUS 3D می تواند فلزات غیر آهنی و غیر آهنی را در نزدیکی نزدیک تشخیص دهد و نشانگر تبعیض هر فلز راست روی صفحه جستجو را به کاربر نشان می دهد.

­

ویژگی های­ فلزیاب نوکتا گلدن‌گیت پلاس Nokta GoldenGate Plus 3D:

 • سیسنم کاری: تعادل القایی VLF
 • میکروپروسسور: هسته ARM9 32 بیتی که در ۲۱۶ مگاهرتز + ۳۲ بیتی DOS
 • نرم افزار: حالت گرافیکی رابط کاربری با پردازش سریع هدف و پشتیبانی چند زبانه
 • حذف نویز: DSP هوشمند / حذف نویز صحیح (DIANE)
 • حالت های جستجو: ۵ حالت جستجو انتخابی
 • تفکیک: آهن، آلیاژ / فولاد، طلا / غیر آهنی + ارائه فلز ID
 • شناسایی هدف: اندازه و نوع هدف واقعی با نمایش سه بعدی
 • تنظیم حساسیت (Threshold & RX Gain): تنظیم اتوماتیک و دستی
 • تم های ویژوال: تم های رنگی ۴ انتخابی
 • تم های صوتی: ۴ زنگ صوتی قابل انتخاب
 • حالت تعادل زمین: خودکار با استفاده از D.I.S
 • تنظیمات تعادل زمین: مسیر فاز در خاک های معدنی
 • ضد آب جستجو کویل: ۲۴x32cm (12.5 ") دو دو کویل
 • کوئل های جستجو ضد آب: ابعاد ۱۹ x 24 سانتیمتر (۹٫۵ سانتیمتر) کوئل جستجو دوبل و ۳۲x40 سانتیمتر (۱۵٫۷ اینچ) دوقلو D کوبیده جستجوی عمیق
 • باتری: ۶۴۰۰mAh قابل شارژ لیتیوم پلیمر باتری
 • صفحه نمایش: ۵٫۷ "صفحه نمایش TFT رنگی VGA
 • خروجی هدفون: ۱/۴ "استریو
 • GPS: ذخیره و فراخوانی / بررسی مختصات GPS (تا ۱۰۰)
 • ردیابی: ضبط و مشاهده آهنگ ها با استفاده از GPS (تا ۲۵ رکورد رکورد)
 • سوابق ۳D View: ذخیره تا ۱۰۰ پرونده ۳D
 • تشخیص سرعت سوئیچ: سرعت سنجش با استفاده از MEMS
 • شتاب سنج: بازخورد ویژوال برای تعادل جستجو کویل (inclinometer)
 • وزن: ۲٫۵ کیلوگرم (۵٫۵ پوند) (از جمله سیم پیچ ۲۴x32cm (12.5 ")، بدون توجه به باتری و لوازم جانبی)
 • طول: ۹۰ - ۱۲۰cm (35 - 47 ") قابل افزایش
 • دارای سیستم عامل قدرتمند لینوکس – صفحه نمایش بزرگ با انواع تم های دلخواه
 • ذخیره اطلاعات ورودی به سیستم
 • قابلیت ضد اشعه خورشید برای جلوگیری از تداخل امواج نوری و پارازیت بر صفحه جستجو
 • ­قابلیت نمایش ۳۶۰ درجه ای – دارای انواع تجهیزات جانبی برای جستجوی سکه و سایر اشیا

همچنین قیمت و مشخصات دستگاه ردیاب فلزیاب بیونیک ایکس BIONIC X4 را مشاهده نمایید.

امتیاز : 3


طبقه بندی: ،
,

تاريخ : 7 تير 1397 | 12:45 | نویسنده : janebi | بازدید : 31

فلزیاب لورنز دیپ مکس LORENZ DEEPMAX Z1 محصول شرکت­LORENZ کشور آلمان میباشد که دارای سیستم GBS پالسی یا ضربه ای می باشد و آن را به یکی از حساسترین و بهترین فلزیاب ها در نوع خود تبدیل کرده است.

دیپ مکس Z1 بهبود یافته است تا ویژگی هایی از جمله حساسیت بالا، مقاومت زیاد و عملکرد آسان را با هم داشته باشد. بنابراین میزان کنترل ها کاهش یافته است و تنظیم ردیاب به تنظیمات کارخانه نیز بهترین نتایج در زمینه ها و موارد زیر را تضمین می کند.
این دستگاه فلزیاب حاصل چندین سال تحقیق و پژوهش و توسعه می باشد. تلاشهای زیادی صورت گرفته است تا این محصول جدید بطور خاص و ویژه در دسته بندیهای جدید دستگاه های تشخیص فلزات و تعدیل زمین ساخته شود بگونه ای که تنها سه دکمه برای عمل کردن این دستگاه کافی است.

سیستم تعدیل زمین ضربه ای (GBS ضربه ای) بطور خاص برای جستجو در عمق زیاد مناسب است. عملکرد این وسیلۀ الکترونیکی تقریباً توسط آب شور، اکثر انواع زمین های معدنی یا تغییرات دما تحت تاثیر قرار نمی گیرد. وسایل الکترونیکی خاص طراحی شده سیگنال های ساطع شده از زمین را کنسل می کنند و سیگنال های ثابت و پایداری از اشیا فلزی را ارائه می کنند. بنابراین دیپ مکس Z1 یک ابزار قابل اعتماد برای تعیین کردن موقعیت اشیا در عمق زیاد و حتی در شرایط محیطی نامناسب می باشد. یک مدار و اتصال الکتریکی برای آن طراحی شده است که مانع از تداخل امواج از خطوط انتقال نیرو می شود و روش نوسان و پالس انتقال نیرو سیگنال های دقیقی را برای تشخیص در عمق زیاد حاصل می سازد.

لورنز دیپ مکس Z1 یک ردیاب تخصصی باکیفیت می باشد و برای بکارگیری توسط کویل های بزرگ و کوچک طراحی شده است. کویل های بزرگ بخاطر میدان مغناطیسی قوی و عمیق ایجاد شده، حداکثر عمق را برای اشیا فلزی بزرگ ارائه می کنند. کویل های کوچک ترجیحاً در هنگام جستجو برای اشیا کوچک مانند سکه های تکی یا تکه ها و قطعات طلا مورد استفاده قرار می گیرند.
این مدل بطور کلی دامنۀ وسیعی از اشیا فلزی غیرآهنی را نشان می دهد. عملکرد بسیار آسان آن توسط نمایشگر LCD پیشرفته آن و میزان حداقل و کم کنترل ها تضمین می شود. همچنین این مدل از ردیاب ویژگی هایی دارد که برای فلزیاب های ضربه ای یا پالسی جدید می باشد. طراحی خوب و ویژه مدارها و وسایل الکترونیکی و کیفیت بالای آن ها در این دستگاه سبب حساسیت زیاد و راحتی استفاده آن شده است.

امتیاز : 3


طبقه بندی: ،
,